Lansinoh pumpička na formovanie bradaviek

Kód: 8784
Neohodnotené
13,40 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Lansinoh Pumpička na bradavky je jednoduchou pomôckou na dočasné vystúpenie bradaviek, čo umožní dieťaťu jednoduchšie prisatie sa pri dojčení.

Balenie: 1 ks

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemne vytiahne bradavku pre ľahšie prisatie – jednoducho a účinne, plne pod vašou kontrolou. Rýchle a ľahké používanie jednou rukou, zatiaľ čo je už dieťa pripravené sať. Obsahuje malé puzdro – hygienické a ľahko prenosné. Pumpička pre vpadnuté bradavky je víťaz iParenting Media Award. Z hygienických dôvodov je pumpička pre vpadnuté bradavky vhodná iba pre jedného užívateľa. Nové balenie obsahuje dva veľkosti klobúčikov.

Použitie:

Pred použitím sa má pumpička umyť v horúcej mydlovej vode, dôkladne opláchnuť a nechať voľne osušiť. Tesne pred dojčením jemne stlačte banku a priložte lievik nad bradavku a okolo nej. Lievik sa má zľahka pritlačiť na kožu, aby sa zabezpečila vzduchotesnosť. Banku pomaly uvoľnite, aby vznikol požadovaný podtlak. Postup sa môže opakovať, až pokým bradavka vystúpi a dieťa sa môže ľahko prisať k prsníku. Mlieko, ktoré sa nazbieralo v banke sa musí znehodnotiť. Po použití sa pumpička opäť umyje a nechá samovoľne vyschnúť.

Upozornenie: 

Tento produkt obsahuje prírodný latex, ktorý môže spôsobiť alergické reakcie

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o prsia a bradavky pri dojčení
EAN kód:: 5060062997613
Značka:: Lansinoh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: