Flectopar náplasť 7 x 140 mg

Neohodnotené
 
 

Používa sa na lokálnu symptomatickú liečbu a krátkodobú liečbu menej bolestivých stavov postihujúcich kĺby, svaly, šľachy a väzivá.

Balenie: 7 náplastí

Dostupnosť Skladom
17,60 €    
Kód tovaru 7272
Kategória Náplasti a spreje
 

Liek patrí do skupiny liekov označovaných ako nesteroidové protizápalové lieky (NSAID). NSAID znižujú bolesť a zápal. Tento liek obsahuje liščovp diklofenak epolamín je určený pre dospelých a dospievajúcich starších ako 16 rokov.

Použitie a dávkovanie:

Dospelí a dospievajúci starší ako 16 rokov:
1 náplasť denne (jedna aplikácia každých 24 hodín) počas čo najkratšej doby (maximálne 7 dní). Ak sa počas odporúčanej doby liečby nedostaví zlepšenie, alebo sa symptómy zhoršia, je nutné poradiť sa s lekárom.

Náplasť sa musí nalepiť celá na kožu okolo bolestivej alebo opuchnutej oblasti. Náplasť sa môže aplikovať len na celistvú, nepoškodenú kožu. Ak je to nutné, náplasť sa môže zafixovať obväzom s otvorenou štruktúrou tkaniny (vyhnúť sa použitiu vzduchotesných obväzov). V rovnakom čase sa môže použiť len jedna náplasť.

Upozornenie:

Liečivá náplasť sa nesmie nosiť pri kúpaní alebo sprchovaní. Počas obdobia, keď sa žena snaží otehotnieť a počas prvého a druhého trimestra tehotenstva sa diklofenak nesmie podávať, ak to nie je nevyhnutné. Počas tretieho trimestra tehotenstva je liek kontraindikovaný. Liek sa smie používať počas dojčenia len na odporúčanie lekára. Nesmie sa aplikovať na prsia dojčiacej matky, ani na relatívne rozsiahle oblasti kože alebo dlhodobo. Používanie náplasti sa neodporúča deťom a dospievajúcim mladším ako 16 rokov, keďže nie sú k dispozícii dostatočné údaje o účinku a bezpečnosti tohto lieku.

EAN kód: 7680573470085
Značka: Ibsa Slovakia
ŠUKL kód: C0799C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: