Flector EP náplasť 10 ks

Neohodnotené
 
 

Používa sa na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín, chrbta, svalov.

Balenie: 10 náplastí

Dostupnosť Skladom
14,90 €    
Kód tovaru 395
Kategória Náplasti a spreje
 

Liečivá náplasť obsahuje liečivo sodná soľ diklofenaku. Používa sa pri pomliaždení, natiahnutí, vyvrtnutí, na lokálne ošetrenie reumatických bolestí (periarthritis, bursitis, epicondylitis, cervikálny syndróm, spondylosis, tendovaginitis, alebo ako lokálna symptomatická liečba bolesti pri epikondylitíde a vyvrtnutom členku.

- vyvrtnutie, pomliaždenie: 1x denne
- epikondylitída, tendinitída: 2 x denne (ráno a večer)

Podľa návodu sa rozstrihne obal, ktorý obsahuje transdermálnu náplasť. Transdermálna náplasť sa vyberie a odstráni sa plastová fólia. Náplasť sa následne priloží na boľavý kĺb alebo oblasť. Nesmie sa aplikovať na poškodenú pokožku s poranením akéhokoľvek druhu (exsudatívna dermatitída, ekzém, infikované poranenie, popálenina alebo rana). Nesmie sa dostať do kontaktu so sliznicou alebo očami. V prípade potreby sa transdermálna náplasť môže upevniť pomocou sieťového hadicového obväzu. Nemá sa používať s uzavretým obväzom. Liečivá náplasť sa má použiť celá.

ŠUKL kód: C18516

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: