Hyalurmed číra kyselina hyalurónová 100 ml

Neohodnotené
 
 

Kvapky HYALURMED zvyšujú hydratáciu, pružnosť a silu pokožky a zaisťujú normálnu funkciu kĺbov.

Balenie: 100 ml

Dostupnosť Skladom
52,20 €    
Kód tovaru 7032
Kategória Výživové doplnky na svaly a kĺby
 

 Prípravok vo forme kvapiek na vnútorné užívanie je vyrobený z čírej kyseliny hyalurónovej s mnohonásobnou molekulovou hmotnosťou.

V každom 1 ml obsahuje 12 mg kyseliny hyalurónovej tej najvyššej kvality!

Kvapky HYALURMED zvyšujú hydratáciu, pružnosť a silu pokožky a zaisťujú normálnu funkciu kĺbov. Účinne chráni svaly a chrupavky pred poškodením a predčasným starnutím.

Dávkovanie: Rozmiešajte 1 ml (12 kvapiek) v pohári vody alebo džúsu raz denne, najlepšie ráno. V prípade diagnostikovanej bolestivé osteoartritídy a výraznými pohybovými ťažkosťami môžete zvýšiť dennú dávku HYALURMED nasledujúcim spôsobom: - Prvý mesiac liečby 3 ml denne - Druhý mesiac liečby 2 ml denne - Tretí mesiac liečby (prevencia) 1 ml denne.

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku bez porady s lekárom. Výživové doplnky nenahrádzajú pestrú a vyváženú stravu.

Upozornenie: Skladujte na chladnom a suchom mieste, chráňte pred priamym slnečným svetlom, teplom a vlhkosťou. Udržujte mimo dosahu malých detí. Výrobok starostlivo zatvorte po každom použití. Po otvorení uchovávajte v chladničke. Doplnok stravy nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy a nenahrádza význam pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Zloženie: Kyselina hyalurónová, kyselina fosforečná, rastlinný glycerol, sorbát draselný a benyoát sodný (konzervačné látky) a čistená voda.

Obsah: 100 ml

EAN kód: Hyalurmed

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: