VOLTAREN 140 mg liečivá náplasť

Kód: 388
11,50 € –17 %
VOLTAREN  140 mg liečivá náplasť
11,50 € –17 % 9,50 €
Skladom

Liečivá náplasť je liek, ktorý prináša úľavu od bolesti. Obsahuje liečivo sodnú soľ diklofenaku.

Balenie: 5 náplastí

Detailné informácie

Podrobný popis

Liečivá náplasť sa používa na lokálnu symptomatickú a krátkodobú liečbu bolesti pri akútnych poraneniach ako je podvrtnutie, pohmoždenie a podliatiny na horných a dolných končatinách a tupé poranenia, napr. športové úrazy u dospievajúcich od 16 rokov a dospelých.

Dospelí a dospievajúci od 16 rokov
Jedna liečivá náplasť sa aplikuje lokálne na postihnuté miesto 2krát denne, ráno a večer. Maximálna denná dávka sú 2 liečivé náplasti denne, aj v prípade, že ošetrené má byť viac ako jedno poranené miesto. Preto je možné liečiť v danom čase len jednu bolestivú oblasť.

Dĺžka liečby
Liečivá náplasť je určená na krátkodobú liečbu. Dĺžka trvania liečby nesmie prekročiť 7 dní. V závislosti od indikácie má byť liečivá náplasť používaná v priebehu čo najkratšej doby potrebnej na úľavu od príznakov.

Starší pacienti a pacienti s poruchou obličiek alebo pečene.
Tento liek má byť používaný s opatrnosťou u starších pacientov, ktorí sú viac náchylní k výskytu nežiaducich účinkov (pozri SPC časť 4.4).
Pri podávaní u starších pacientov s poruchou obličiek alebo pečene, pozri časť SPC 4.4.

U dospievajúcich vo veku 16 a viac rokov, ak si liečenie týmito náplasťami vyžaduje viac ako 7 dní na úľavu od bolesti, alebo ak sa príznaky zhoršia, pre pacienta alebo pre rodičov dospievajúcich sa odporúča poradiť s lekárom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: