MedPharma Tehotenský test 2 ks

Neohodnotené
 
 

Diagnostická zdravotnícka potreba na samovyšetrovanie. Tehotenský test zisťuje prítomnosť ľudského choriového gonadotropinu (hCG). Ľudský choriový gonadotropin (hCG) je hormón vytváraný placentou a vylučovaný do moču už krátko po oplodnení. Test je určený k včasnému stanoveniu tehotenstva.

Balenie: 2 ks

Dostupnosť Skladom
1,99 €    
Kód tovaru 26837
Kategória Tehotenské testy
 
  • Test je vysoko presný, rýchly a hygienický.
  • Citlivosť 10 mIU/ml.
  • Použitie kedykoľvek počas dňa.
  • Imunochromatografický test je založený na stanovení hCG sendvičovou imunoanalytickou metódou.

VYKONANIE TESTU
Pred použitím si prosím pripravte priloženú plastovú nádobku na moč a merač času.
Tento tehotenský test je určený k testovaniu kedykoľvek behom dňa, odporúčame však použiť prvú rannú vzorku moču, pretože obsahuje najvyššiu koncentráciu ľudského choriového gonadotropinu (hCG). Pokiaľ je vzorka moču behom dňa príliš zriedená, nemusí obsahovať dostatočnú hladinu hCG.
1. Pre odber vzorky moču použite plastovú nádobku na moč.
2. Vyberte testovací prúžok z alumíniového obalu.
3. Chyťte prúžok za modrý koniec, opačného konca sa nedotýkajte,aby neprišlo k zakresleniu výsledkov. Ponorte testovací prúžok do nádobky so vzorkou moču. Moč nesmie presahovať značku MAX (maximum).
4. Testovací prúžok vyberte po 15 sekundách a položte vodorovne na nenasiakavý čistý povrch.
5. Vyhodnoťte výsledok do 5 minút. Po uplynutí tejto doby už výsledok nečítajte.
6. Testovací prostriedok vyhoďte po jednorazovom použití do odpadkového koša.

VYHODNOTENIE TESTU
Nie som tehotná: Ak sa objaví len jedna ružovo-fialová čiarka v kontrolnej zóne, môžete predpokladať, že nie ste tehotná. Ak sa však menštruácia nedostaví, urobte test behom nasledujúcich dní s novým prúžkom alebo v prípade potreby vyhľadajte svojho odborného lekára.
Som tehotná: Ak sa objavia dve ružovo-fialové čiarky, jedna v kontrolnej a jedna v testovacej zóne, môžete predpokladať, že ste tehotná. V tomto prípade kontaktujte alebo navštívte svojho odborného lekára pre ďalšie klinické a laboratórne vyšetrenia.
Nepreukázaný výsledok: Ak nie je viditeľný žiadny výrazný ružovo-fialový prúžok v testovacej ani kontrolnej zóne, je test nepreukázaný. Najčastejšou príčinou chybného testovania je nedostatočné množstvo vzorky alebo nesprávne vykonanie testu. V takomto prípade odporúčame test zopakovať. Ak tento problém pretrváva, obráťte sa priamo na výrobcu na uvedenom telefónnom čísle.

UPOZORNENIE
1. Podobne ako u všetkých diagnostických skúšok by definitívna diagnóza nemala byť založená len na výsledku jediného testu.Mal by ju určiť lekár po vyhodnotení všetkých klinických a laboratórnych nálezov.
2. Pred vykonaním tohto testu si dôkladne prečítajte pokyny pre použitie. Venujte pozornosť polohe ružovo-fialového prúžku v kontrolnej zóne „C“ a testovacej zóne „T“.
3. Nepoužívajte testovaciu sadu po skončení exspirácie.

EAN kód: 8594045473186
Značka: Medpharma

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: