Skin-Cap spray 200 ml

Neohodnotené
 
 

Telový sprej na pokožku obsahuje pyrithión zinku (2 mg/ml). Používa sa pri svrbení, podráždení a začervenaní pokožky.

Balenie: 200 ml

Dostupnosť Skladom
41,59 €    
Kód tovaru 1645
Kategória Telová
 

Telový sprej proti prejavom kožných ochorení sprevádzaných šupinatením kože (psoriáza, seboroická dermatitída, rôzne ekzémy, atopická dermatitída, dermatomykózy, lišaje, pytiriasis rosea, acne juvenilis, rosacea, atď.)

Znižuje a ukľudňuje svrbenie, odstraňuje začervenanie a dráždenie pokožky, zabraňuje tvorbe šupiniek.

SKIN-CAP® SPREJ umožňuje najefektívnejšie, najúčinnejšie a najrýchlejšie dosiahnuť pozitívny výsledok. V súčasnosti patrí k najúčinnejším prostriedkom bez hormonálnych zložiek na svete v boji proti psoriáze, seboroickej dermatitíde, atopickému a iným ekzémom, lišajom a lupinám.
Pyrithión zinku pôsobí proti hubám a plesniam, sódiumlaurylsulfát pôsobí zvlhčujúco, isopropylmyristát zmierňuje svrbenie a alkohol pôsobí ako dezinfekcia. Všetky tieto substancie spolu umožňujú dosiahnuť úspešnosť v 80 % prípadoch na koži a v oblasti vlasovej pokožky až v 99 % prípadoch. Jediné oblasti, kde sú výsledky menej výrazné je pokožka dlaní a chodidiel.

Sprej sa môže používať na celé telo a aj v ochlpených častiach kože, vrátane kapilícia (vlasovej pokožky hlavy), pre tento prípad má sprej prídavné zariadenie - predĺžený nástavec, umožňujúci jeho aplikáciu priamo na postihnuté miesta.

Odporúčaná dĺžka používania je 1 mesiac. Odporúča sa kombinácia použitia spreju so šampónom SKIN-CAP.

EAN kód: 8470002456938
Značka: Skin-cap

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: