Dolorgit med ušné kvapky 10 ml

2 hodnotenia
 
 

Zdravotnícka pomôcka, ušné kvapky slúžia na podporné ošetrenie pri ťažkostiach vonkajšieho ucha.

Balenie: 10 ml

Dostupnosť Skladom
5,65 €    
Kód tovaru 9135
Kategória Ušné kvapky a spreje
 

Ušné kvapky môžu zmierňovať bolesti uší a pomáhajú pri ťažkostiach ako je svrbenie a začervenanie. Účinná látka glycerín na základe svojej vysokej schopnosti viazať vodu pôsobí proti opuchom, zmierňuje bolesti a vytvára film. Tento ochranný film chráni pred ďalším podráždením a vonkajšími vplyvmi. Pantenol podporuje tieto vlastnosti a dopĺňa ošetrenie vonkajšieho ucha.

Použitie:

Pred aplikáciou si pozorne prečítajte celú príbalovú informáciu pre používateľa. 1-2 kvapky podľa potreby najviac 4x denne nakvapkať do ucha.
Nakloniť hlavu naabok a nakvapkať pomacou tlaku na plastovú fľašu kvapky do ucha. Zotrvať v polohe s hlavou nabokoku cca 3 minúty. Po použití starostlivo zatvoriť fľašu. Možno používať aj preventívne. 

Upozornenie:

Ošetrované ťažkosti môžu byť spôsobené rôznymi príčinami. Ak po 2 dňoch nedôjde k zlepšeniu, je potrebné navštíviť lekára. Použiteľné pre deti od veku 12 mesiacov.
Po prvom otvorení je použiteľnosť 6 týždňov. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí. Ušné kvapky sa nesmú používať pri poranení bubienka (perforácii) alebo pri otvorených ranách.

EAN kód: 4016369701270
Značka: Dr.Theiss

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: