Dolorgit med ušné kvapky 10 ml

Kód: 9135
3 hodnotenia
Značka: Dolorgit
5,65 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Zdravotnícka pomôcka, ušné kvapky slúžia na podporné ošetrenie pri ťažkostiach vonkajšieho ucha.

Balenie: 10 ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Ušné kvapky môžu zmierňovať bolesti uší a pomáhajú pri ťažkostiach ako je svrbenie a začervenanie. Účinná látka glycerín na základe svojej vysokej schopnosti viazať vodu pôsobí proti opuchom, zmierňuje bolesti a vytvára film. Tento ochranný film chráni pred ďalším podráždením a vonkajšími vplyvmi. Pantenol podporuje tieto vlastnosti a dopĺňa ošetrenie vonkajšieho ucha.

Použitie:

Pred aplikáciou si pozorne prečítajte celú príbalovú informáciu pre používateľa. 1-2 kvapky podľa potreby najviac 4x denne nakvapkať do ucha.
Nakloniť hlavu nabok a nakvapkať pomocou tlaku na plastovú fľašu kvapky do ucha. Zotrvať v polohe s hlavou naboku cca 3 minúty. Po použití starostlivo zatvoriť fľašu. Možno používať aj preventívne. 

Upozornenie:

Ošetrované ťažkosti môžu byť spôsobené rôznymi príčinami. Ak po 2 dňoch nedôjde k zlepšeniu, je potrebné navštíviť lekára. Použiteľné pre deti od veku 12 mesiacov.
Po prvom otvorení je použiteľnosť 6 týždňov. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí. Ušné kvapky sa nesmú používať pri poranení bubienka (perforácii) alebo pri otvorených ranách.

Dodatočné parametre

Kategória: Ušné kvapky a spreje
EAN kód:: 4016369701270
Značka:: Dolorgit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: