Altrient C gél vo vrecúškach 30 ks

Kód: 12588
Novinka
Neohodnotené
42 €
Skladom

Altrient™ C (Lypo-Spheric™) Vitamín C je vysokokvalitný lipozomálny vitamín C.

Balenie: 30ks x 5,7ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev. Prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.
 
Vysokokvalitný lipozomálny vitamín C - doplnok stravy. Vďaka novej, jedinečnej lipozomálnej technológii (Lypo-Spheric™) sa takmer celé množstvo vitamínu C - až 98 % - dostáva bez vedľajších účinkov priamo do krvi. V súčasnosti je to jediná metóda, ktorá dokáže zabezpečiť, aby sa živiny, ktoré prehltneme, v plnej miere využili, a to priamo tam, kde sú potrebné, t. j. v bunkách.
 
Zloženie:
Vitamín C 1000 mg.
 
Užívanie:
Odporúčaná denná dávka: 1 vrecúško denne. Obsah vrecúška vytlačte do 30 až 60 ml prefiltrovanej alebo pramenitej vody, alebo do vášho obľúbeného chladeného nápoja. Pripravený nápoj pite na prázdny žalúdok, minimálne 15 minút pred jedlom.
 
Balenie:
30 vrecúšok.
 
Upozornenie:
Tehotné alebo dojčiace ženy by sa mali poradiť pred užívaním tohto produktu so svojím lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí. Prípadné zväčšenie obsahu vrecúška nemá vplyv na kvalitu výrobku.
 

altrient

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: