GUARANA 800 mg tbl 60 ks

Kód: 201
Neohodnotené
11,35 €
Skladom
Výživový doplnok - výťažok z bylín.Guarana (Paullinia cupana) je lianovitá rastlina, ktorá pochádza z tropických pralesov okolo Amazonky.Hlavnou účinnou zložkou je kofeín - obsah kofeínu min. 10 mg v 1 tablete.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok sa užíva s dostatočným odstupom pred jedlom (viac v časti Spôsob použitia). Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť). Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).
Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).
Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou. Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť). Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.
Prípravok sa obvykle užíva v dávke 2 až 4 tablety denne, pred raňajkami alebo iným jedlom a zapijú sa dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Vo väčšom množstve nie je vhodný pre osoby so srdcovými problémami. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25 °C!

Aktívne látky

Paulinia cupana (guarana)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: