LazarEnzym tbl 1x75 ks

Neohodnotené
 
 

Výživový doplnok obsahujúci proteolytické enzýmy, rutín, vitamín B3, vitamín C, zinok a kurkumín.

Balenie: 75 tabliet

Dostupnosť Skladom
34,89 €    
Kód tovaru 9222
Kategória VITAMÍNY, MINERÁLY A ENZÝMY
 

5TÝŽDŇOVÁ ENZYMATICKÁ STAROSTLIVOSŤ NOVEJ GENERÁCIE

LazarEnzym+ je revolučný enzymatický prípravok novej generácie spájajúci silu proteolytických enzýmov, rutínu, 1,2vitamínov, 3zinku a 4kurkumínu.

Vďaka vysokému obsahu účinných látok v tablete a ich synergickému pôsobeniu umožňuje LazarEnzym výhodné, nízke dávkovanie. Prípravok je veľmi dobre znášaný.

LazarEnzym+ obsahuje v každej tablete proteolytické enzýmy bromelaín a papaín o mimoriadne vysokej enzymatickej aktivite 500 000 jednotiek LE*.

Enterosolventný poťah tablety chráni citlivé enzýmy pred nežiaducim rozpustením žalúdočnými kyselinami. Tým je zabezpečené maximálne využitie účinných látok. Sila enzýmov je navyše umocnená pôsobením obsiahnutých 1,2vitamínov, rutínu, 3zinku a 4kurkumínu.

LazarEnzym+ je ideálnym prostriedkom pre podporu organizmu pri zvýšenej záťaži1,2 alebo pri pocitoch únavy, slabosti a vyčerpania1,2 . Napomáha posilniť imunitnú funkciu organizmu2,3,4 a jeho ochranu pred oxidačným stresom2,3.

LazarEnzym+ prispieva k zachovaniu fyzickej1,2,3,4  aj psychickej1,2,4 pohody a podporuje normálnu funkciu kože1,2,3,4 a slizníc1 . Posilňuje pohybový aparát4 , prispieva k normálnej funkcii kĺbov4 , kostí2,3 a chrupaviek2 . Podporuje tiež krvotvorbu, činnosť srdca aj krvný obeh4 a napomáha k zachovaniu normálnej funkcie ciev2 .

Napomáha rovnako k zachovaniu činnosti pečene a tráviacej sústavy, horných dýchacích ciest a pľúc4.

1Vitamín B3 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania a k udržaniu normálneho stavu kože a slizníc.

2Vitamín C prispieva k normálnej funkcii kostí a chrupaviek, podporuje normálnu funkciu ciev a prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Vitamín C rovnako prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a k udržaniu normálneho stavu kože.

3Zinok prispieva k normálnej funkcii kostí, k zachovaniu funkcie imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Zinok napomáha k udržaniu normálneho stavu kože, normálnej syntéze DNA a podieľa sa na procese delenia buniek.

4Kurkumín z kurkumy posilňuje pohybový aparát a napomáha k zachovaniu dobrého stavu kĺbov. Priaznivo pôsobí tiež na pokožku, imunitný systém, krvotvorbu, činnosť srdca, krvný obeh a činnosť nervovej sústavy. Kurkumín z kurkumy podporuje činnosť pečene, tráviaceho systému, pľúc a horných dýchacích ciest.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: