Revital MULTIVITAMÍNY The Simpsons želé 50ks

Kód: 190
Neohodnotené
8,10 €
Skladom
Výživový doplnok Revital MULTIVITAMÍN The Simpsons LISA želé s obsahom vitamínov, minerálnych látok a rastlinného extraktu v 5 ovocných príchutiach.Vitamíny B6 a B12, vitamín C prispievajú k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky, imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy.Vitamíny C a E prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom.Vitamín D3 prispieva k udržaniu zdravých kostí, zubov, k správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika, k správnemu fungovaniu imunitného systému. Zinok prispieva k udržaniu zdravých kostí, k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Podávanie deťom mladším ako 3 roky je kontraindikované.
Výživový doplnok Revital MULTIVITAMÍN - odporúčané dávkovanie 2 želé denne.

Výživový doplnok Revital MULTIVITAMÍN - užívajú deti od 3 rokov v dávke 2 tablety denne a dospelí 4 tablety denne. Tablety sa nechajú rozpustiť v ústach..

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Prípadná zmena farebnosti želatíny nemá vplyv na kvalitu výrobku. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňovať mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote do 25 °C v dobre uzatvorenom obale. Chráňte pred slnečným žiarením.

Informácia od dodávateľa *

Výživový doplnok - želé s obsahom vitamínov, minerálnych látok a rastlinného extraktu. 5 Vynikajúcich ovocných príchutí. Vitamíny skupiny B, vitamíny C a E: prispievajú k: normálnej funkcii imunitného systému, normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti, znižuje mieru únavy a vyčerpania, ochrane pred voľnými radikálmi
Vitamín D3 a Zinok prispievajú k: normálnemu rastu a vývinu kostí u detí, udržiavaniu normálneho stavu kostí a zubov, normálnemu vstrebávaniu vápnika, normálnej funkcii imunitného systému. Vhodný pre deti od 3 rokov.
The Simpsons Revital Multivitamín + kolostrum, 45tbl: Multivitamínové tablety s obsahom kolostra. Kolostrum dodáva vitamíny, minerálne látky, stopové prvky, bielkoviny, rastové faktrory a protilátky a stimuluje tak jeho imunitu. obsahuje vitamín C, B a D3, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývin kostí pre deti.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: