WALMARK Marťankovia Imuno FORTE cmúľacie tablety

Kód: 184
Neohodnotené
5,05 €
Skladom
Výživový doplnok so sladidlami, s príchuťou čiernej bazy. Marťankovia ImunoFORTE sú produktom na prírodnej báze. Obsahujú vyváženú dávku betaglukánov, vitamínu C a extraktov z čiernej bazy a šípok. Vitamín C - antioxidant. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému.Bez cukru, bez konzervačných látok, bez lepku a laktózy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok sa užíva krátko po jedle. Prípravok je určený na cmúľanie, vstrekuje sa pod jazyk, umiestňuje sa na vnútornú stranu líca, alebo sa nechá iba voľne rozplynúť pod jazykom. O presnom použití je vhodné sa poradiť so svojím lekárom alebo lekárnikom. Podávanie deťom mladším ako 3 roky je kontraindikované.
V akútnom prípade 1 tableta 3-krát denne, rozpustiť v ústach. Užívajte 7 dní, najlepšie po jedle. Dlhodobo 1 tableta denne.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.
Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25 °C. Chráňte pred slnečným svetlom.
Prípravok obsahuje len prírodné farbivá, prípadná zmena farby tabliet neovplyvňuje kvalitu prípravku.

Informácia od dodávateľa *

• Vitamín C - antioxidant. Prispieva k správnej funkcii imunitného systému.
• Betaglukán - látka, ktorá sa v organizme viaže na bunky imunitného systému.
• Baza čierna - tradičná rastlina. Podporuje imunitný systém a zdravie dýchacích ciest.
• Šípky - tradičná rastlina. Podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Aktívne látky

beta-glukán (nešpecifikovaný) , kyselina L-askorbová (vitamín C) , Rosa canina (ruža šípová, šípka) , Sambucus nigra (baza)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: