WALMARK Marťankovia Imuno FORTE sirup 150 ml

Kód: 185
Neohodnotené
6,50 €
Skladom
Výživový doplnok s obsahom betaglukánov, vitamínu C, exktraktu z plodov bazy a šípok.Vitamín C - antioxidant, prispieva k správnej funkcii imunitného systému

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Podávanie deťom mladším ako 1 rok je kontraindikované.
Výživový doplnok užívajú deti vo veku 1-3 roky 5 ml (1 čajová lyžička) 2x denne, deti od 3 rokov 5 ml 3x denne. Užívať po dobu 7 dní. Najlepšie ráno a večer pred spaním. Pri dlhodobom užívaní 5 ml 1x denne. Vhodné pridať do horúceho čaju (do 80°C) na osladenie.

Upozornenie: Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 1 roku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25°C. Chráňte pred slnečným žiarením.

Informácia od dodávateľa *

Betaglukán - zložka sa v organizme viaže na bunky imunitného systému.
Baza čierna - tradičná rastlina. Podpora imunitného systému a dýchacích ústrojov.
Šípka - tradičná rastlina. Podpora prirodzenej obranyschopnosti organizmu.
Vitamín C - antioxidant, prispieva k správnej funkcii imunitného systému.

* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Aktívne látky

beta-glukán (nešpecifikovaný) , kyselina L-askorbová (vitamín C) , Rosa canina (ruža šípová, šípka) , Sambucus nigra (baza)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: