Magnezum Dead Sea horčík z Mŕtveho mora Da Vinci 40 tabliet

Neohodnotené
 
 

Výživový doplnok, ktorý predstavuje unikátnu kombináciu prírodného horčíka z Mŕtveho mora s vitamínmi B6 a B12.

Balenie: 40 tabliet

Dostupnosť Skladom
5,35 €    
Kód tovaru 22700
Kategória Magnézium
 

Horčík, čiže magnézium, patrí k najdôležitejším prvkom v ľudskom tele. Prispieva totiž k normálnemu energetickému metabolizmu a znižuje tak únavu a vyčerpanie. Ďalej podporuje nervovú činnosť, a to najmä odolnosť voči stresu či nervozite a zlepšuje koncentráciu. V neposlednom rade podporuje správnu činnosť svalov. Nedostatok horčíka sa najčastejšie prejavuje napríklad podráždenosťou, náladovosťou alebo svalovými kŕčmi. Soľ z Mŕtveho mora má tiež veľmi bohatú minerálnu kompozíciu a obsahuje vysoké percento kvalitného a zároveň prírodného magnézia (tzv. oxidu horečnatého). Pravidelný prísun horčíka z Mŕtveho mora vám dodá silu na dokonalejšie zvládanie stresu, napätia, psychickej či fyzickej záťaže. 

Vlastnosti:

  • pre zníženie únavy a vyčerpania
  • pre odolnosť voči stresu, nervozite a podporu koncentrácie
  • prispieva k normálnej nervovej a psychickej činnosti
  • pre normálnu činnosť svalov napr. pri častých kŕčoch

Použitie a dávkovanie:

Dospelí a deti od 12 rokov dlhodobo 1 tableta denne; pre intenzívny účinok pri fyzickej či psychickej záťaži krátkodobo 2 tablety denne. Po jedle a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenie:

Uchovávať mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený pre deti do 12 rokov. Neodporúča sa užívať pri precitlivenosti na niektoré z obsiahnutých zložiek. Neprekračovať odporúčané denné dávkovanie! nie je určené ako náhrada rozmanitej stravy. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky.

 

EAN kód: 8594059738516
Značka: Simply You Slovakia s.r.o.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: