Generica Ferrigen 30 kapsúl

Neohodnotené
 
 

Výživový doplnok vo forme kapsúl obsahuje železo v patentovanej mikroenkapsulovanej forme. Výhodou tejto mikroenkapsulovanej formy železa je, že nedráždi tráviaci trakt, je bez železitej pachuti a má vysokú biologickú dostupnosť. Prírodný vitamín C, obsiahnutý v prípravku, zvyšuje vstrebávanie železa.

Balenie: 30 kapsúl

Dostupnosť Skladom
5,50 €    
Kód tovaru 21494
Kategória Železo
 

Výživový doplnok s obsahom železa a prírodného vitamínu C. Prípravok Ferrigen® obsahuje železo v patentovanej mikroenkapsulovanej forme. Výhodou tejto mikroenkapsulovanej formy železa je, že nedráždi tráviaci trakt, je bez železitej pachuti a má vysokú biologickú dostupnosť. Prírodný vitamín C, obsiahnutý v prípravku Ferrigen®, zvyšuje vstrebávanie železa. Vďaka výbornej tolerancii a vysokej biologickej dostupnosti, dochádza k rýchlejšiemu dopĺňaniu nedostatku železa a skrátení času potrebného na dosiahnutie odporučenej hladiny železa a hemoglobínu v tele.

Účinky:

  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy
  • prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie
  • prispieva k správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu
  • prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému
  • prispieva k správnej kognitívnej funkcii
  • prispieva k správnemu prenosu kyslíka v tele
  • zohráva úlohu v procese delenia buniek
  • prispieva k normálnemu kognitívnemu vývinu detí

Odporúčané dávkovanie:

Dospelí 1 kapsulu 1 až 2x denne, zapiť vodou. Deti od 3 rokov: 1 kapsulu denne, zapiť vodou. Kapsuly Ferrigen® je možné užívať aj v tehotenstve a počas dojčenia.

Upozornenie:

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu malých detí, pri izbovej teplote na suchom a tmavom mieste. Prípravok neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti vyznačenom na obale! Pestrá, vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité faktory zdravia.

EAN kód: 8588003769671
Značka: Generica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: