Sideral Folic 30mg 20 vreciek

12 hodnotení
 
 

Výživový doplnok so železom Sucrosomial® a vitamínmi užitočný pri ich nedostatku v potrave alebo zvýšenej potrebe.

Balenie: 20 vreciek

Dostupnosť Skladom
11,72 €    
Kód tovaru 18476
Kategória Železo
 

Železo Sucrosomial® prechádza nezmenené žalúdkom, je priamo absorbované v čreve, čím nezaťažuje žalúdok. Výživový doplnok obsahuje vitamíny B6, B12, kyselinu listovú, C a D.

Vlastnosti:

  • Železo: prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, správnej funkcii imunitného systému, správnej kognitívnej funkcii, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vitamíny B6, B12: prispievajú k správnej funkcii psychiky, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Folát prispieva k správnej tvorbe krvi, správnemu fungovaniu imunitného systému, správnej funkcii psychiky, zníženiu vyčerpania a únavy.
  • Vitamín D: prispieva k udržaniu zdravých kostí, správnemu fungovaniu imunitného systému, správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.
  • Vitamín C: zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Použitie a dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie: 1 vrecko denne, obsah sa nechá rozpustiť v ústach.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok obsahuje polyoly: nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňavé účinky.
Prípravok je vhodný pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov.

EAN kód: 8594739244382
Značka: Sideral

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: