Celaskon Long Effect kapsuly 500 mg 60 ks

Neohodnotené
 
 

Liek sa užíva ako prevencia a liečba nedostatku vitamínu C v organizme.

Balenie: 60 tabliet

Dostupnosť Skladom
7,75 €    
Kód tovaru 10596
Kategória Vitamín C
 

Vlastnosti vitamínu C:

  • ako prevencia a liečba nedostatku vitamínu C v organizme.
  • na posilnenie odolnosti organizmu pri infekčných ochoreniach ako je chrípka a nachladnutie. Užívanie lieku zmierňuje a skracuje príznaky chrípky a nachladnutia.
  • na pokrytie zvýšenej potreby vitamínu C organizmom - v tehotenstve a v období dojčenia, v dobe intenzívneho rastu, u starších osôb, u športovcov, pri nadmernej fyzickej a duševnej záťaži, po ťažkých úrazoch, pri popáleninách a rozsiahlych operáciách. Zvýšená potreba je tiež u fajčiarov.
  • ako doplnková liečba infekcií, najmä respiračných, ďalej ako podporný prostriedok pri zdĺhavom hojení rán a zlomenín.
  • v období rastu a na udržanie zdravých kostí, zubov, ďasien, väziva a ciev. Je dôležitý pre tvorbu látok zúčastňujúcich sa na prenose nervových vzruchov, pre tvorbu hormónov, vstrebávanie železa z potravy, normálnu imunitnú odpoveď na infekciu a hojenie rán.

Použitie a dávkovanie:

Odporúča sa 1 kapsula 1x denne. Liečba hypovitaminózy: užívajú sa 4 kapsuly denne. Tehotné a dojčiace ženy: užíva sa 1 kapsula 1x denne. 

Kapsuly sa užívajú vcelku, zapíjajú sa s dostatočným množstvom tekutiny. Kapsuly je možné opatrne roztvoriť a obsah prehltnúť, jednotlivé pelety sa nesmú hrýzť ani žuvať.

Upozornenie:

Liek sa môže užívať počas tehotenstva a dojčenia. Liek nie je vhodný pre deti mladšie ako 3 roky. Vitamín C užívaný vo vyšších dávkach môže ovplyvniť správnosť výsledkov niektorých laboratórnych testov, najmä na stanovenie glukózy v moči a testu na okultné krvácanie v stolici.

EAN kód: 8594739206311
Značka: Sanofi
ŠUKL kód: C35913

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: