Sebiprox šampón 60 ml

Neohodnotené
 
 

Špeciálny šampón proti lupinám, obsahuje unikátnu substanciu účinnú proti lupinám Ciklopiroxolamín. Inovácia v boji s lupinami.

Balenie: 60 ml

Dostupnosť Skladom
6,50 €    
Kód tovaru 1667
Kategória Vlasová
 

Vlastnosti:

  • Antimykotický účinok, efektívne zastavuje rast mnohých typov plesní, hlavne Malassezie furfur, ktorá je hlavnou príčinou vzniku lupín.
  • Protizápalový účinok zmierňuje začervenanie a podráždenie pokožky hlavy a tým aj nepríjemné a úporné svrbenie. Účinok je lepší ako u 2 % ketokonazolu.
  • Antibakteriálny účinok znižuje riziko vzniku rezistencie, ktorá môže spôsobiť zhoršenie lupín alebo iné choroby vlasovej pokožky hlavy.

Použitie:

Pokiaľ sa chcete skutočne efektívne zbaviť lupín, SEBIPROX používajte 2-3x týždenne. Umývanie má pozostávať z prvého umytia a opätovného premytia.

Namočte vlasy vodou, potom vtierajte šampón SEBIPROX do vlasov, aby sa vytvorila pena. Nechajte pôsobiť asi 3 minúty. Potom vlasy opláchnite vodou a postup zopakujte. Na konci umývania vlasy dôkladne opláchnite.

V období prevencie sa má SEBIPROX používať 1x týždenne. Vlasy a pokožku hlavy umývajte podľa vyššie uvedeného odporúčania.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: