REVALID cps 120 ks

Kód: 223
Neohodnotené
23,30 €
Skladom

Výživový doplnok v podobe aminokyselín, vitamínov a minerálov, ktoré vlasy posilnia, hydratujú, obnovia ich prirodzený lesk.

Balenie: 120 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

REVALID cps 120 ks        

  • Revalid® kapsuly sú vyrábané vo Švajčiarsku podľa jedinečného receptu obsahujúceho aktívne zložky, vitamíny, minerálne látky a stopové prvky, ktoré napomáhajú tvorbe keratínu.
  • Rast vlasov a ich pružnosť sú dosahované pomocou výživy zvnútra tela cez vlasové korienky.
  • Revalid® kapsuly sú voľnopredajný liek na liečbu vypadávania vlasov dostupný iba v lekárni a online lekárni.
  • Jednu kapsulu lieku Revalid® užívajte trikrát denne v priebehu troch mesiacov počas alebo po jedle. Kapsulu zapite dostatočným množstvom tekutiny.

Liek obsahuje aminokyseliny, vitamíny a stopové prvky, ktoré sú prirodzenou súčasťou potravy. Používa sa na liečbu nasledujúcich príznakov: Vypadávanie vlasov (alopécia) rôzneho pôvodu medzi iným: difúzna alopécia, seboroická alopécia, alopécia vzniknutá po chorobe alebo gravidite, alopécia vplyvom liečby alebo spôsobená inými hormonálnymi príčinami. Strata vlasov alebo porucha rastu vlasov neznámeho pôvodu. Poškodenie štruktúry vlasu (rozdvojené vlasy, lámavé vlasy bez lesku). Porucha rastu a výživy nechtov.Pri androgénovej alopécii a alopecia areata je účinok lieku obmedzený na posilnenie zostávajúcich vlasov. Revalid_OTC_Ingredients-sk-croped

Použitie

  • Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis.
  • Prípravok sa užíva s dostatočným odstupom pred jedlom (viac v časti Spôsob použitia).
  • Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť).
  • Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode).

Dávkovanie a dávkovacie schémy

Dospelí a deti staršie ako 12 rokov: 1 kapsulu 3x denne. Liečba liekom by mala trvať 3 mesiace. Ak je to potrebné, môže sa predĺžiť alebo opakovať. Podľa vážnosti prípadu sa liečba môže začať intenzívnou dávkou 2 kapsuly 3x denne počas prvého mesiaca, potom 1 kapsulu 3x denne. Revalid_Product_OTC_Treatment-sk

Spôsob použitia

Kapsuly sa užívajú v celku, počas jedla alebo po jedle a zapijú sa s dostatočným množstvom tekutiny. Ak zabudnete užiť kapsulu neužívajte dvojnásobnú dávku, aby ste nahradili vynechanú dávku.

Upozornenie

Pri podávaní tehotným a dojčiacim ženám treba mať na zreteli možné prínosy a riziká.
Liek sa neodporúča používať u detí mladších ako 12 rokov kvôli nedostatočným údajom o bezpečnosti a účinnosti.
Počas liečby sulfónamidmi by sa mala liečba liekom prerušiť (aktivita sulfónamidov sa ruší vplyvom kyseliny paraaminobenzoovej).

Účinné látky

extrakt z obilných klíčkov (Triticum germinis) , extrakt z prosa (Milium seminis) , kvasnice pivovarnícke (Faex medicinalis) , kyselina paraaminobenzoová , L,D-metionín , L-cystín (oxidovaná dimérna forma cysteínu) , meď , pantotenát vápenatý (kyselina pantoténová) , pyridoxín (vitamín B6) , tiamíndichlorid (tiamíniumdichlorid) , železo , zinok.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: