HLIVIAČIK SIRUP s príchuťou hrušky 100ml

Kód: 162
Neohodnotené
8,50 €
Skladom

HLIVIAČIK SIRUP s príchuťou hrušky 100ml

Sirup s hlivou ustricovitou s príchuťou hrušky, bez konzervačných látok, farbív a sladidiel.Obsahuje hlivu ustricovitú (Pleurotus ostreatus) s účinnou látkou – betaglukánom.Zloženie: 100 % prírodný jablkový koncentrát, fruktózový sirup, 100 % prírodný višňový koncentrát, 100 % čistý prášok hlivy ustricovitej.5 ml sirupu (1 čajová lyžička) obsahuje 250 mg 100 % čistého prášku hlivy ustricovitej, t. j. 118,2 mg β-glukánu ±3,75 mg.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok sa užíva s dostatočným odstupom pred jedlom (viac v časti Spôsob použitia). Nádobu, v ktorej sa prípravok uchováva, treba pred použitím potriasť. Podávanie deťom mladším ako 1 rok je kontraindikované.
Odporúčané dávkovanie: deti od 1-3 rokov 1x denne 1 čajová lyžička, deti od 3 rokov 2x denne 1 čajová lyžička pred jedlom počas 1-3 mesiacov. Sirup možno konzumovať neriedený, naliať do vody alebo do jogurtu. Pred použitím dôkladne potriasť. Po otvorení uchovávať v chladničke a spotrebovaťdo 20 dní.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 1 roka. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C.

Aktívne látky

Pleurotus ostreatus (hliva ustricová)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: