ImunoElixeer tbl 10 ks

Kód: 164
Neohodnotené
Výrobca: WALMARK
5,80 €
Skladom

ImunoElixeer tbl 10 ks

Výživový doplnok obsahujúci optimálnu kombináciu štyroch bylinných extraktov tradične užívaných na podporu dýchacích ciest, obohatený o vysokú dávku zinku a vitamínu C na podporu imunitného systému.Echinacea, kurkuma, baza čierna, vitamín C a zinok pomáhajú podporovať imunitný systémEchinacea, pelargónia, kurkuma a baza čierna prispievajú k respiračnému zdraviu. Kurkuma, baza čierna, vitamín C a zinok chránia bunky pred oxidačným stresom zapríčineným voľnými radikálmi

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť). Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou. Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť). Podávanie deťom mladším ako 12 rokov je kontraindikované.
Výživový doplnok sa odporúča užívať v dávke 1 tableta denne, resp. 2 tablety pre silnejší účinok. Tableta sa užije v celku a zapije tekutinou.

Upozornenie: Nie je vhodný pre deti do 12 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí, v suchu a tme, pri teplote do 25 °C.

Informácia od dodávateľa *

Účinky:

Echinacea, kurkuma, baza čierna, vitamín C a zinok pomáhajú podporovať imunitný systém
Echinacea, pelargónia, kurkuma a baza čierna prispievajú k respiračnému zdraviu
Kurkuma, baza čierna, vitamín C a zinok chránia bunky pred oxidačným stresom zapríčineným voľnými radikálmi
Walmark ImunoElixeer:

Prírodný extrakt echinacey, bazy čiernej, pelargónie a kurkumy
Obsahuje vysoko kvalitný extrakt z koreňa echinacey
Obohatené o zinok a vitamín C
Akútna podpora imunitného systému
Silná dávka bez pocitu ospalosti


* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Aktívne látky

citrát zinočnatý trihydrát (zinok) , Curcuma longa (kurkuma, indický ďumbier) , Echinacea sp. (echinacea) , kyselina L-askorbová (vitamín C) , Pelargonium sidoides (muškát) , Sambucus nigra (baza)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: