TC Hlíva Ústricová 50+10cps

Kód: 155
Neohodnotené
8,89 € –7 %
TC Hlíva Ústricová 50+10cps
8,89 € –7 % 8,23 €
Skladom

TC Hlíva Ústricová 50+10cps

Najsilnejšia hliva na trhu*  Podpora imunity a vitality

Detailné informácie

Podrobný popis

Najsilnejšia hliva na trhu*

100% čistý prípravok bez prímesí s vysokým obsahom vlákniny

TEREZIA HLIVA USTRICOVITÁ obsahuje komplex prírodných látok pre správne fungovanie organizmu.

Hliva ustricovitá v spojení so 100% rakytníkovým olejom je vhodným výživovým doplnkom pri podpore obranyschopnosti organizmu. Účinok hlivy ustricovitej znásobuje prítomnosť rakytníkového oleja, ktorý je bohatým zdrojom biologicky aktívnych látok. Rakytníkový olej je najvzácnejšou látkou získanou z tmavooranžových plodov liečivej rastliny rakytník rešetliakový.

Rakytníkový olej je prírodným koncentrátom množstva vitamínov a biologicky aktívnych látok. Obsahuje vysoké množstvo vitamínu A, a to až niekoľkonásobne viac než mrkva. Vďaka vysokému obsahu vitamínu E, známeho vitamínu mladosti, pôsobí rakytníkový olej ako biogénny stimulátor. Medzi ďalšie bohatstvo rakytníka patria nenasýtené mastné kyseliny OMEGA 3, 6, 9 a OMEGA 7, ktorá je v rakytníkovom oleji obsiahnutá až zo 40 %.

Hliva ustricovitá s rakytníkovým olejom obsahuje 2 účinné zložky: čistú hlivu vrátane hubovej vlákniny a 100% rakytníkový olej bez prímesí, ktorý zosilňuje účinok hlivy. Kapsuly sú najlepšie z hľadiska využitia všetkých účinných látok, kde sa nepridávajú žiadne prídavné látky ani spojivá. Hliva s rakytníkovým olejom sú dvaja silní bojovníci so širokým arzenálom zbraní na upevnenie zdravia, dodanie vitality a životnej energie. Tento produkt z čisto prírodných zdrojov odporúčame všetkým generáciám.

Rakytník, ako zdroj rakytníkového oleja, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k správnej činnosti tráviaceho traktu, prispieva k dobrému fyzickému stavu, posilňuje činnosť srdca a udržiava zdravú pokožku.

 

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Počas užívania prípravku treba chrániť pokožku pred UV-žiarením (slnko, solárium). Prípravok sa nesmie užívať alebo používať počas celej dĺžky tehotenstva. Nemá sa používať u žien vo fertilnom veku, pokiaľ nie sú chránené účinnou antikoncepciou. Prípravok sa nesmie užívať v období dojčenia (v prípade nutnosti užitia nedojčiť). Podávanie deťom a mladistvím mladším ako 18 rokov je kontraindikované.
U dospelých osôb v období zvýšeného výskytu nachladnutia 1x denne 2 kapsuly (tobolky). Pre dlhodobé posilnenie obranyschopnosti sa odporúča udržovacia dávka 1 kasula denne. Vhodné pre diabetikov a celiatikov.


Hliva ustricovitá

dopĺňa telu potrebné látky
obsahuje účinné látky v takom množstve a pomere, ktorý ľudskému organizmu maximálne vyhovuje
obsahuje deklarované množstvo betaglukánov
pochádza od kontrolovaných pestovateľov ČR

Rakytník rešetliakový

podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu
prispieva k správnej činnosti zažívacieho traktu
prispieva k dobrému fyzickému stavu a posilňuje činnosť srdca
udržiava zdravú pokožku

 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívať pri alergii na niektorú obsahovanú zložku.
Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí! Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

Aktívne látky

Achillea millefolium (rebríček, myší chvost) , Aesculum hippocastanum (pagaštan) , Calendula officinalis (nechtík) , Chlorella (nešpecifikovaná) , Equisetum arvense (praslička) , Pleurotus ostreatus (hliva ustricová) , selenan sodný (selén) , Silybum marianum (ostropestrec) , Taraxacum officinale (púpava) , Urtica dioica (pŕhľava, žihľava)

Dávkovanie:

1 kapsula 2x denne pred jedlom.

Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody.

Je vhodné aj na dlhodobé užívanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: