Voltaren Forte 2,32% drm.gel 180 g

Kód: 7035
Novinka
Neohodnotené
18,70 €
Skladom

Žite bez bolesti. Stačí si na postihnutú oblasť dvakrát denne aplikovať malé množstvo Voltaren Forte a bolesť či zápal rýchlo zmiznú ako mávnutím čarovného prútika.

Detailné informácie

Podrobný popis

Žite bez bolesti. Stačí si na postihnutú oblasť dvakrát denne aplikovať malé množstvo Voltaren Forte a bolesť či zápal rýchlo zmiznú ako mávnutím čarovného prútika.

Dvojitá koncentrácia účinnej látky sa vstrebe do hĺbky miesta výskytu vášho problému, kde následne utlmuje procesy zodpovedné za nepríjemné pocity. Gél po nanesení pôsobí až 12 hodín. Jeho aplikovanie sa osvedčuje najmä pri poúrazových stavoch svalov a kĺbov (napríklad pomliaždeninách), bolestiach chrbta či reumatických ťažkostiach.

Život bez bolesti

Dvojitá koncentrácia nesteroidného protizápalového liečiva (NSAID), diklofenaku, pôsobí nielen proti bolesti, ale zároveň tlmí zápalový proces. Ide o inhibíciu prostaglandínov, ktoré sú v tele zodpovedné za zápal a pocity bolesti.

Dlhotrvajúci účinok

Účinná látka sa po aplikovaní gélu koncentruje v problémovej oblasti. Na rozdiel od tabletiek tak pôsobí presne tam, kde to najviac potrebujete. Prípravok pôsobí až 12 hodín.

Možnosti použitia

Voltaren Forte predstavuje úľavu od bolesti. Potláča zápal a zmierňuje opuchy sprevádzajúce ochorenia svalov a kĺbov. Osvedčuje sa pri liečbe poúrazových stavov, poranení mäkkých tkanív a kĺbov, rôznych pomliaždeninách, vyvrtnutiach i natiahnutiach svalov. Takisto pomáha pri bolestiach chrbta a po konzultácii s leká

Jednoduchá aplikácia

Malé množstvo rýchlo sa vstrebávajúceho gélu stačí dvakrát denne aplikovať na postihnuté miesto a jemne ho vmasírovať.

rom ho môžete použiť aj na zmiernenie reumatických stavov a nezávažných artróz.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: