Ocuvite Lutein Premium 60 tabliet

Neohodnotené
 
 

Doplnok stravy iba pre dospelých s obsahom luteínu, zeaxantínu, zinku, selénu a vitamínov C a E.

Balenie: 60 tabliet

Dostupnosť Skladom
23,30 €    
Kód tovaru 11592
Kategória Výživa zraku
 

Výživový doplnok Ocuvite Lutein Premium obsahuje vitamíny, minerály a karotenoidy (vitamín C, vitamín E, zinok, selén, luteín, zeaxantín), pričom zinok prispieva k udržaniu dobrého zraku. Vitamín C, vitamín E, zinok a selén prispievajú k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Postupne sa uvoľnuje počas celého dňa.

Antioxidanty luteín a zeaxanín sa nachádzajú v centrálnej oblasti sietnice, ktorá je zodpovedná za ostré videnie. Preto je prísun týchto minerálov do tela kľúčový. Luteín a zeaxantín neutralizujú voľné radikály (nestále molekuly), ktoré sa spájajú s oxidačným stresom a poškodením sietnice. Ocuvite Lutein Premium obsahuje v jednej tablete vyššie množstvo luteínu aj zeaxanínu, aj preto ešte lepšie vyživuje centrálnu oblasť sietnice a podporuje tak dobré a ostré videnie.

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta denne, s jedlom a zapiť dostatočným množstvom tekutiny.

Živina Množstvo
Luteín 12 mg
Vitamín C 60 mg
Vitamín E 8,8 mg
Zinok 5 mg
Zeaxantín 1 mg
Selén 20 μg

Upozornenie: 

Neužívajte pri známej precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku výživového doplnku. Tehotné a dojčiace ženy sa majú poradiť so svojim lekárom predtým ako začnú užívať tento výživový doplnok. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávať mimo dosahu detí. Chrániť pred vlhkosťou a svetlom

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: