Moringa Caribbean Dia Ginger 120 kapsúl

Kód: 8184
Neohodnotené
42,36 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
7.12.2022

Potencovaný účinok 2-kombinácie rastlinných preparátov s výrazným efektom pri chudnutí, znižovaní apetítu, stabilizácii hladiny glukózy v krvi a podpore trávenia. Zosilnený antioxidačný a protizápalovýefekt vďaka gingerolu a fytosterolom (viď bližšie informácie). Účinnosť produktu je daná kvalitou materiálu.

Balenie: 120 kapsúl

Detailné informácie

Podrobný popis

Potencovaný účinok 2-kombinácie rastlinných preparátov s výrazným efektom pri chudnutí, znižovaní apetítu, stabilizácii hladiny glukózy v krvi a podpore trávenia. Zosilnený antioxidačný a protizápalový efekt vďaka gingerolu a fytosterolom. Účinnosť produktu je daná kvalitou materiálu.

Výživový doplnok vo forme kapsúl s obsahom kombinácie dvoch rastlinných preparátov, prášku zo sušených listov a stoniek stromu Moringa a Ďumbiera lekárskeho.

Antidiabetické účinky:

Preparát obsahuje v každej kapsuli 80%-ný podiel prášku zo šetrne sušených listov Moringy. V listoch Moringy sa nachádza vysoké množstvo jedinečných izotiokyanátov (MIC), ktoré pôsobia proti obezite a zvyšovaniu váhy, a preukázaná bola aj ich anti-diabetická účinnosť. 20% obsahu kapsule je tvorený práškom z Ďumbiera (zázvoru). Podľa najnovších štúdií má konzumácia zázvoru efekt na stabilizáciu hladiny glukózy v krvi a pôsobí preventívne na vznik srdcovo-cievnych ochorení. Priaznivo vplýva aj na hladinu cholesterolu a triglyceridov.

Antioxidačný efekt:

Sprievodným znakom užívania prášku z Moringy je navyšovanie účinných antioxidantov v organizme, ktoré ochraňujú bunky v pankrease produkujúce inzulín a eliminujú množstvo voľných radikálov. Za tento efekt zodpovedajú najmä flavonoidy ako je kvercetín, ale aj vysoký obsah vitamínu A, E a C, ktoré sú známe svojim antioxidačným účinkom. Zázvor obsahuje 6-gingerol, ktorý výrazne potláča produkciu vysoko reaktívnych dusíkatých molekúl a oxidov dusíka. Pomáha telu chrániť zásoby glutationu (antioxidant a ničiteľ voľných radikálov).

Protizápalový efekt:

Súčasné štúdie poukazujú na silné potizápalové účinky extraktov z listov Moringy. Fytochemická analýza potvrdila prítomnosť kampferolu-3-glykozidu, a mastných kyselín ako je kyselina chlorogénna. Protizápalové účinky sú potencované prítomnosťou flavonoidov a rôznych foriem fytochemikálií v sušených listoch Moringy. Zázvor je významný pri liečbe zápalov a je vhodný na prirodzenú úľavu od bolesti. V zázvore je mnoho látok, ktoré mu dodávajú typickú chuť a vôňu: zingeróny, shogaoly a gingeroly. Tieto oleje účinne pôsobia proti baktériám, vírusom, plesniam a parazitom.

Zloženie:

80% Moringa karibská (Moringa caribbean)
20% Ďumbier lekársky - Zázvor - Ginger (Zingiber officinale)
celulóza 

Neobsahuje:

lepok, umelé farbivá a príchute, sóju, zbytky orechov, arašidov, vajec, laktózu a iné alergény.

Použitie a dávkovanie:

Denná dávka pre dospelých - 4 kapsule (2x2)
Denná dávka pre tínedžerov - 2 kapsule
Kapsule sa užívajú po jedle pre vyššiu dostupnosť nutrientov a zapijú sa aspoň 200 ml vody.

Upozornenie: 

Nevhodné pre deti do troch rokov a tehotné ženy. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Výživové doplnky nie sú náhradou vyváženej a pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom mieste pri teplote do 25°C, v dobre uzatvorenom obale. Chráňte pred vlhkom, mrazom, priamym slnečným svetlom a sálavým teplom. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Výživové doplnky
EAN kód:: 4260568520938
Značka:: Moringa Caribbean

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: