Durex Intense Orgasmic gél 10 ml

7 hodnotení
 
 

Prežite silnejšiu rozkoš a nové, oveľa intenzívnejšie zážitky pri spoločnom milovaní.

Stačí naniesť niekoľko kvapiek tohto stimulačného gélu na partnerkin klitoris a výsledok výbušného orgazmu je takmer istý.

Špeciálne zloženie navodzuje pocit príjemného zahrievania, chladenia alebo mravenčenia.

Vďaka tomu prehĺbite výrazne spoločný erotický zážitok u oboch partnerov.

Dostupnosť Skladom
13,45 €    
Kód tovaru 7692
Kategória ZDRAV. POMôCKY
 

Popis produktu

Prežite silnejšiu rozkoš a nové, oveľa intenzívnejšie zážitky pri spoločnom milovaní. Stačí naniesť niekoľko kvapiek tohto stimulačného gélu na partnerkin klitoris a výsledok výbušného orgazmu je takmer istý. Špeciálne zloženie navodzuje pocit príjemného zahrievania, chladenia alebo mravenčenia. Vďaka tomu prehĺbite výrazne spoločný erotický zážitok u oboch partnerov.

Intenzívne zážitky

Zažite maximálny erotický zážitok! Unikátne zloženie tohto stimulujúceho gélu navodzuje u žien na intímnych partiách pocit tepla, jemného mravenčenia alebo chladu. Vďaka tomu zvyšuje citlivosť a zaisťuje silnejšiu rozkoš a intenzívny prežitok behom milovania pre oboch partnerov.

Intenzívne zážitky
 
 

Stačí pár kvapiek

Už chabých niekoľko kvapiek vám otvorí cestu k výbušnému orgazmu. Pri predohre vmasírujte dve až tri kvapky tohto stimulačného gélu do oblasti klitorisu a pozorujte, ako vaše telo na gél reaguje. Každá žena je iná a preto prispôsobte množstvo gélu svojim pocitom.

 

Certifikované v EU

Nezávadnosť je zaručená! Tento stimulačný gél je v EU certifikovaný ako zdravotnícky prostriedok. Je teda nutné ho používať iba v súlade s uvedenými pokynmi výrobcu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: