Durex Feel Thin 12 ks

Neohodnotené
 
 

Kondómy extra tenké, anatomicky tvarované pre jednoduchšie nasadenie a omnoho lepší zážitok.

Balenie: 12 ks

Dostupnosť Skladom
11,35 €    
Kód tovaru 7680
Kategória ZDRAV. POMôCKY
 

Poskytujú intenzívnejší zážitok pri milovaní pre oboch partnerov. Sú vyrobené z prírodného kaučukového latexu. Lubrikované špeciálnym lubrikantom.

Kondóm je mechanická (bariérová) antikoncepčná metóda na ochranu pred otehotnením, AIDS a inými pohlavne prenosnými chorobami určený na jedno použitie

Spôsob použitia:

Prezervatív nasaďte na stoporený penis. Prezervatív nasadzujte pred akýmkoľvek kontaktom medzi penisom a vaginálnou oblasťou. Opatrne odtrhnite jednu stranu balenia tak, aby ste pritom nepoškodili vložený prezervatív. Prezervatív opatrne vyberte. Vzduch uzavretý v prezervatíve môže spôsobiť jeho prasknutie. Stlačte preto koniec prezervatívu medzi palcom a ukazovákom a nasaďte prezervatív na stoporený penis tak, aby navinutie bolo na vonkajšej strane. Prezervatív jemne odviňte po celej dĺžke penisu, pričom stále pridržiavajte jeho konček. Presvedčte sa, či prezervatív zostáva celý čas nasadený. Ak dôjde k jeho stiahnutiu, je treba pre ďalšie pokračovanie styku použiť nový prezervatív. Penis vytiahnite hneď po vyvrcholení. Prezervatív pritom pevne pridŕžajte pri koreni penisu. Prezervatív stiahnite až po úplnom vytiahnutí penisu.

Použitý prezervatív zabaľte do papierového obrúska a hygienicky ho odstráňte (nesplachujte ho do toalety).

 

EAN kód: 5010232963016
Značka: Durex
ŠUKL kód: P58770

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: