Topnatur Green Trio 180 tabliet

Neohodnotené
 
 

Green trio je výživový doplnok, ktorý obsahuje zmes spiruliny, chlorelly a zeleného jačmeňa ktoré sú pomocníkmi organizmu v boji proti oxidačným stresom. 

Balenie: 180 kapsúl

Dostupnosť Skladom
7,99 €    
Kód tovaru 1685
Kategória Detox organizmu
 

Suroviny sú lisované do tabletiek bez termickej úpravy. Zachováva si obsah všetkých pôvodných zložiek významných pre ľudský organizmus.

Chlorella, spirulina a zelený jačmeň zaraďujeme medzi zelené potraviny, ktoré sú v prírode jednými z mála rastlín s vysokým obsahom živín a mikroelementov. V našom spôsobe života sa vo veľkej miere o tieto látky ochudobňujeme a preto je Green trio cenným výživovým doplnkom človeka. V zložení je možné nájsť bielkoviny, vlákninu, vitamíny, minerálne látky, enzýmy, chlorofyly, iné prírodné farbivá, pigmenty a stopové prvky. Mnohé z týchto zlúčenín sa môžu pochváliť antioxidačnými účinkami. 

Green trio si vyslúžil veľké uznanie pre zastúpenie chlorelly, spiruliny a zeleného jačmeňa. Každý z nich má svoje osobité zloženie a individuálne účinky na ľudský organizmus. Chlorella je silným zdrojom vitamínu A, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a látkovej premene železa. Chlorella pomáha pri čistení organizmu a vylučovaní toxínov z tela von. Spirulina je bohatá na bielkoviny. Prináša do produktu významné množstvo vitamínu B12 a chrómu. Vitamín B12 je prispievateľom k zníženiu únavy, k správnemu fungovaniu imunity, funkcií psychiky a tvorbe červených krviniek. Zelený jačmeň obsahuje vyššie množstvo medi, ktorá pomáha k ochrane buniek pred oxidačnými stresmi. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a látkovej premene, ktorá je dôležitá pre tvorbu energie v organizme.

Použitie:

Odporúča sa užívať 2x denne 3 tablety pred jedlom a zapiť pohárom vody. Denná dávka 6 tabliet.

Upozornenie:

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok nenahrádza pestrú a vyváženú stravu. Neprekračovať odporúčané dávkovanie. Uskladňovať mimo dosah detí. Uchovávať v suchu.

EAN kód: 8594028193186
Značka: Topnatur

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: