PONUKA PRE FIRMY

 

Dajte vedieť svojím zamestnancom, zákazníkom, či obchodným partnerom, že vám na nich záleží

Vyskladali sme pre vás vitamínové balíčky, ktoré obsahujú produkty na posilnenie imunity. Komplex balíka obsahuje tie najdôležitejšie vitamíny! Napomáhame budovať zdravú a silnú imunitu.

Vieme vám pripraviť aj individuálnu ponuku balíčkov na mieru podľa vašich potrieb a požiadaviek, odporúčané výhodné produkty do balíčkov nájdete tu.

 balicky (3)

Podmienky benefitu:

  • pre viac informácií o ponuke nás kontaktujte na info@ilieky.com,
  • aktuálna ponuka balíčkov platí do 30.11.2022,
  • darček Stres Test

Imunitný balíček I.

Posilnenie imunity za skvelú cenu. Balenie obsahuje: Celaskon LONG EFFECT 60 tabliet + Zinkorot 50 tabliet + Darček Stres Test. PROMO Imunitný balíček I. Vám zaistí dostatočný prísun vitamínu C a zinku pre posilnenie imunity v zimnom období. Vhodný aj ako darček pre vašich blízkych alebo zamestnancov

Cena balíčka je 15,71€

Kúpiť tu ->

 balicky-samostatne_03

Imunitný balíček Il.

Posilnenie imunity za skvelú cenu. Balenie obsahuje: Celaskon LONG EFFECT 60 tabliet + Trizin 60 tabliet + Darček Stres test. PROMO Imunitný balíček II. Vám zaistí dostatočný prísun vitamínu C a zinku pre posilnenie imunity v zimnom období. Vhodný aj ako darček pre vašich blízkych alebo zamestnancov.

Cena balíčka je 13,84€

Kúpiť tu ->

 balicky-samostatne_05

Balíček Imunita + Stres.

Posilnenie imunity za skvelú cenu. Balenie obsahuje: CETEBE Immunity Forte 60 kapsúl + Magne B6 Control Stres 30 tabliet + Darček Stres test PROMO balíček Imunita + Stres Vám zaistí dostatočný prísun vitamínov C, D a Zinku pre posilnenie imunity v zimnom období. Vhodný aj ako darček pre vašich blízkych alebo zamestnancov.

Cena balíčka je 18,53€

Kúpiť tu ->

 balicky-samostatne_04