Rabanon 100% šťava Čierna reďkev 20x10 ml

Neohodnotené
 
 

Doplnok výživy so 100% šťavou z čiernej reďkovky podporuje správne fungovanie žlčníka a pečene. Má detoxikačný účinok.

Balenie: 20 ampúl

Dostupnosť Skladom
11,50 €    
Kód tovaru 11544
Kategória Pečeň a žlčník
 

Bio Rabanon je 100% výťažok z čiernej reďkovky pestované v čistých prírodných podmienkach bez použitia umelých hnojív či iných chemických látok.

Dávkovanie: 2 ampulky denne ráno na lačno, prípadne možno riediť vodou alebo citrónovou šťavou. Pred použitím dobre pretrepte. Špeciálne vyrábané ampulky sa ľahko rozlomí ľahkým tlakom prstov, prípadne použite obrúsok.

20 dennú kúru opakujte 2-3x do roka (najlepšie pri zmene ročného obdobia, kedy sú pečeň najviac zaťažovaná).

Nevhodné pre deti do 3 rokov a osoby osoby majúce sklon k hnačke (čierna reďkovka má mierne preháňavý účinok) alebo trpiace strumou (čierna reďkev obsahuje Thiokyanáty s strumgenním účinkom). Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a chlade. Drobné odchýlky v chuti prípravku môžu byť spôsobené rôznou dobou zberu východiskovej suroviny. Krajina pôvodu Belgicko. 

V mnohých prípadoch je náhly pokles formy a nedostatok elánu častým prejavom zlej funkcie pečene, trávenia a prechodnosti čriev. Aby ste svoj tonus obnovili, zaistite si najprv správne fungovanie svojho trávenia a čriev, pretože nielen v alternatívnej medicíne sa uvádza, že nesprávna funkcia čriev je zdrojom ďalších problémov a ochorení. Bio Rabanon je 100% výťažok z čiernej reďkovky pestované v čistých prírodných podmienkach bez použitia umelých hnojív či iných chemických látok. Čierna reďkev obsahuje vysoké množstvo vitamínu C a B, ďalej minerálne látky, najmä železo, síru, meď, vápnik, horčík, draslík a fosfor. Dôležitou zložkou je aj silice raphanol s veľmi aktívnou sírnou zložkou, ktoré čierna reďkovka vďačí nielen za svoju nenapodobiteľnú štipľavú chuť, ale aj za svoj blahodarný vplyv na našu pečeň. Šťava Bio Rabanon je získavaná ultramoderný metódou studenej extrakcie z čerstvej úrody čiernej reďkovky. Bezprostredne po zapracovaní sa naplní do ampúl, čo zaručuje, že v šťave ostanú všetky aktívne rastlinné látky, ktoré sú zdrojom účinku a slávy čiernej reďkovky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: