Natures Aid Optigut C 15 probiotiká v prášku 120 g

Neohodnotené
 
 

Špecifické probiotické kmene 15 milárd dôkladne preskúmané ako najspoľahlivejšie v boji proti IBS, nafukovaniu a bolestivej zápche. 

Balenie: 120 g

Dostupnosť Skladom
20,50 €    
Kód tovaru 11823
Kategória Probiotiká
 

Denná dávka 15milárd baktérií 3 kmeňov najúčinnejších v boji proti IBS, nafukovaniu a bolestivej zápche.

  • Inulín je vláknina a zdroj potravy probiotických baktérií v procese osídlenia čreva.
  • Kalcium pre správne vylučovanie tráviacich enzýmov.
  • Magnézum môže pomôcť zlepšiť svalové funkcie čreva.
  • Slivky podporujú tráviacu činnosť a nevyvolávajú závislosť - tzv. lenivosť čreva.

Poribiotické kmene:

Lactobacillus plantarum vylučuje prirodzene sa v tele vyskytujúce antibiotikum lactolin a je známy svojou schopnosťou viazať jednu z esenciálnych aminokyselín – lyzín, ktorá má pozitívny účinok v boji proti rôznym vírusom. Chráni základné živiny, vitamíny a antioxidanty a eliminuje toxické zložky stravy. Veľmi dobre účinkuje pri syndróme dráždivého čreva.

Bifidobacterium animalis subsp. lactis podporuje obranyschopnosť organizmu, má schopnosť znižovať výskyt rôznych infekcií. Zmierňuje toxické účinky pšeničného gliadínu pri celiakii.

Lactobacillus rhamnosus sa využíva ako podporná liečba akútnej hnačky, prospieva dostatočnej hydratácii organizmu počas hnačky. Potláča rast choroboplodných zárodkov, posilňuje bunkovú imunitu (autoimunitné poruchy, alergie, liečba/prevencia atopie) a schopnosť vytvárať protilátky.
Využitie nájde pri tráviacich ťažkostiach (hnačky, zápcha) syndróm dráždivého čreva, črevné infekcie a zápaly. Pomáha znižovať riziko resporačných ochorení a pozitívne ovplyvňuje stav a kvalitu pleti.

Použitie a dávkovanie:

Dospelí a deti od 2 rokov: 1 čl (4g) denne po dobu 3 dní, pričom zvyšujte dávku až na 2-3 čl (8-12g) podľa potreby.
Udržiavacia dávka: 1 čl denne. Tento produkt je vhodný na dlhodobé užívanie. Prášok môžete pridať do nápoja, cereálií, jogurtu, smoothie, vody alebo zjesť priamo.

EAN kód: 5023652438125
Značka: Natures Aid

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: