Lansinoh kontaktný chránič bradaviek 2x24 mm

Kód: 8766
Neohodnotené
11,85 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.12.2022

Lansinoh kontaktný chránič bradaviek je efektívna pomôcka pre podporu dojčenia na krátkodobé použitie.

Balenie: 2 x 24 mm

Detailné informácie

Podrobný popis

Lansinoh kontaktný chránič bradaviek vám umožní pokračovať v dojčení v štádiu riešenia spomenutých dôvodov. Kontaktný chránič by mal byť používaný iba počas doby nevyhnutnej ku odstráneniu prekážky v dojčení. Je preto dôležité sústrediť sa na odstránenie základnej príčiny problému dojčenia. Ak počas používania kontaktného chrániča postrehnete zníženie produkcie množstva vášho materského mlieka, použitie odsávačky môže pomôcť ku opätovnému zvýšeniu hladiny produkcie.

Upozornenie: 

Lansinoh kontaktný chránič bradaviek by mal byť použitý podľa usmernenia odborníka na dojčenie. Nie je odporučený na dlhodobé používanie. Kontaktný chránič bradaviek by nemal byť používaný v prvom týždni od narodenia dieťaťa pokiaľ to neodporučí odborník na dojčenie, nakoľko jeho používaním môže dôjsť ku ovplyvneniu množstva tvorby mlieka. Uistite sa, že Lansinoh kontaktný chránič bradaviek je správne umiestnený pri používaní, aby bol zabezpečený dobrý tok mlieka a aby sa predišlo zraneniu bradaviek.

Použitie:

  1. Umyte si ruky a kontaktný chránič bradaviek v teplej mydlovej vode a pred nasadením na prsník dôkladne opláchnite.
  2. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, namočte kontaktný chránič bradaviek do čistej, teplej vody na 1-2 minúty pred dojčením. Stane sa poddajnejší pre lepšie priľnutie na prsník.
  3. Naneste malé množstvo Lansinoh HPA® Lanolínu iba na okraje lemu kontaktného chrániča (nie na výstupok). To vám pomôže udržať kontaktný chránič na svojom mieste bez potreby pridŕžania a obe ruky ostávajú voľné počas prikladania a dojčenia vášho dieťaťa.
  4. Kontaktný chránič čiastočne pretočte naruby stlačením dlhých hrán lemu smerom ku sacej časti .
  5. Plochu výrezu kontaktného chrániča umiestnite tam, kde sa nachádza nos vášho dieťaťa pri dojčení. Nos dieťaťa by sa nemal dotýkať prsníkov ani kontaktného chrániča bradaviek.
  6. Priložte kontaktný chránič na dvorec prsníka a bradavku otvorom chrániča.
  7. Zatlačte okraj kontaktného chrániča smerom ku prsníku pootáčaním a vytesnite bradavku v určenom otvore chrániča ako je to len možné.

Odstavenie používania kontaktného chrániča bradaviek.

Lansinoh kontaktný chránič je určený na krátkodobé použitie. Akonáhle prekonáte dôvod používania chrániča, vaše dieťa by malo byť schopné dojčiť priamo z prsníkov. Budete však potrebovať odhadnúť, či dieťa chce byť dojčené s kontaktným chráničom naďalej, alebo bez neho.

Môžete vyskúšať nasledovné postupy:

Ručne alebo podtlakom predĺžte/povytiahnite svoju bradavku pred dojčením a zároveň majte vaše dieťa pripravené na priloženie a prisatie tak skoro, ako je to možné.
Ponúknite najskôr bradavku bez kontaktného chrániča pri každom dojčení a pristúpte k nasadeniu kontaktného chrániča až v prípade, ak sa dieťa veľmi rozčuľuje.
Počas dojčenia môžete skúsiť zosunúť kontaktný chránič a rýchlo zistíte, či sa dieťa bude i naďalej dojčiť bez neho.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o prsia a bradavky pri dojčení
EAN kód:: 5060420230444
Značka:: Lansinoh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: