Plienky

4 položiek celkom
l japonske plienky ilieky com
20,99 €

Prémiové plienky Moony Air Fit “L” sú určené pre dojčatá a batoľatá s hmotnosťou 9-14 kg. Svojou jemnosťou a ľahkosťou pripomínajú bavlnu. Majú 100% priedušnosť...

Kód: 7890
m japonske plienky ilieky com
20,99 €

Prémiové plienky Moony Air Fit “M” sú určené pre dojčatá s hmotnosťou 6 – 11 kg. Svojou jemnosťou a ľahkosťou pripomínajú bavlnu. Majú 100% priedušnosť materiálu a...

Kód: 7887
S japonske plienky ilieky com
20,99 €

Prémiové plienky Moony Air Fit “S” sú určené pre novorodencov. Svojou jemnosťou a ľahkosťou pripomínajú bavlnu. Majú 100% priedušnosť materiálu a extrémne rýchlu...

Kód: 7884
NB japonske plienky ilieky com
20,99 €

Prémiové plienky Moony Air Fit “NB” sú určené pre novorodencov. Svojou jemnosťou a ľahkosťou pripomínajú bavlnu. Majú 100% priedušnosť materiálu a extrémne rýchlu...

Kód: 7881

Prémiové hypoalergénne detské plienky Moony Air Fit sú certifikované ekologické plienky z Japonska so 100%-nou priedušnosťou materiálu.

Sú veľmi jemné a ľahké, obsahujú indikátor-pásik vlhkosti, vďaka ktorému hneď viete, kedy je plienku potrebné vymeniť, pretože zmení svoju farbu. Majú suchý lepiaci pásik, čo umožňuje plienku viac-násobne zapnúť. Pokožka novorodenca je oveľa citlivejšia ako tá u dospelých.  Na výrobu našich plienok sa používajú len tie najkvalitnejšie materiály.

Aj preto sú prípady zaparenín ojedinelé a japonské plienky Moony Air Fit sú vhodné pri liečbe prípadov plienkovej dermatitídy.

Čo najbližšie k prírode

Pri výrobe japonských plienok Moony Air Fit sú používané len ekologicky čisté a bezpečné materiály, ktoré neobsahujú formaldehyd, ftaláty a zlúčeniny chlóru. Nie sú použité žiadne zbytočné prísady, ako  sú vône alebo parfumácia.

Mäkké a nadýchané

Už na prvý dotyk sú japonské plienky veľmi jemné a prevyšujú kvalitu bežne používaných európskych  plienok. Je to vďaka prísnym výrobným štandardom a očakávaniam japonských zákazníkov. Sú vyrobené z buničiny a netkanej textílie avšak vnútorné vlákna sú veľmi tenké, jemné a pritom absorbujú dostatok tekutiny veľmi rýchlo. Preto pokožka dieťaťa zostáva dlhý čas suchá.

Tenké a účinné

Zvykli sme si, že kvalitné ekologické plienky musia byť dostatočne hrubé, aby boli účinné. Avšak  v prípade japonských plienok Moony Air Fit je to hrúbka len 3mm, napriek tomu sú ich absorbčné vlastnosti unikátne. Sú jemné ako bavlna, s vysokým absorbčným jadrom a špeciálne navrhnuté tak, aby netlačili na pokožku dieťaťa.