Walmark Zinok 15mg tbl 100 ks

Kód: 165
Neohodnotené
Výrobca: WALMARK
6,03 €
Skladom
Výživový doplnok. Zinok prispieva:k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky,k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii, k správnemu fungovaniu imunitného systému,k normálnej syntéze DNA, deleniu buniek,k ich ochrane pred oxidačným stresom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Podávanie deťom mladším ako 3 roky je kontraindikované.
Odporúčané dávkovanie : 1 tableta denne. Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť .

Upozornenie : Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu malých detí! Ukladajte v suchu a tme pri teplote +4 až +25 °C

Informácia od dodávateľa *

Zinok prispieva k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a pokožky, k plodnosti a správnej reprodukčnej funkcii. Napomáha k správnemu fungovaniu imunitného systému, k normálnej syntéze DNA, deleniu buniek a ich ochrane pred oxidačným stresom.

* Pod označením „dodávateľ" sa rozumie spoločnosť dodávajúca produkt na trh v SR. Údaje o produkte uvedené v informačnom bloku „Informácia od dodávateľa" uviedla do databázy ADC Číselník osoba zastupujúca dodávateľa ako správca portfólia jeho produktov v ADC Číselníku. Zodpovednosť za údaje v tomto bloku a ich súlad s aktuálne platnou legislatívou nesie dodávateľ.

Aktívne látky

glukonát/glukonan zinočnatý (zinok)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: